Handleiding Verkoper Artikelen menu Speciaal artikelonderhoud: verschil tussen versies
Uit Merlijn Handleiding
k (1 versie) |
|||
| (2 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
|[[Handleiding Verkoper Speciaal artikelonderhoud opdracht Wijzig artikelcode | Wijzig artikelcode]] | |[[Handleiding Verkoper Speciaal artikelonderhoud opdracht Wijzig artikelcode | Wijzig artikelcode]] | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |[[Handleiding Verkoper Speciaal artikelonderhoud opdracht Dupliceer artikel | Dupliceer artikel]] |
|- | |- | ||
|[[Handleiding Verkoper Speciaal artikelonderhoud opdracht Spreadsheetonderhoud | Spreadsheetonderhoud]] | |[[Handleiding Verkoper Speciaal artikelonderhoud opdracht Spreadsheetonderhoud | Spreadsheetonderhoud]] | ||
Huidige versie van 1 aug 2011 om 11:09
| Verkoper menu |
|
Home | Verkoper Archief Wijzig Klanten Artikelen Orders Facturen Speciaal |
Speciaal artikelonderhoud
| Wijzig artikelcode |
| Dupliceer artikel |
| Spreadsheetonderhoud |
| Voer voorraadmutatie in |
| Herwaardeer voorraad |
| Zet ontvangstdata over |
| Verdeel materiaal |
| ______________________ |
| Zet artikel vervallen |
| Niet van toepassing |
| Importeer artikelen |