Handleiding Inkoper Kleding menu Artikelen: verschil tussen versies
Uit Merlijn Handleiding
k (1 versie(s)) |
(apeciaal artikelonderhoud) |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | <!-- HL --> | + | <!-- HL --> {{Inkoper Kleding navigatie menu}} |
| − | {{Inkoper Kleding navigatie menu}} | + | |
| + | = Artikelen = | ||
| − | |||
{| class="toccolours" style="margin: 0.5em left; text-align: left; clear: both; width=200;font-size: medium;background: #EEEEEE" | {| class="toccolours" style="margin: 0.5em left; text-align: left; clear: both; width=200;font-size: medium;background: #EEEEEE" | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Zoek artikel op|Zoek artikel op]] | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Zoek artikel op|Zoek artikel op]] |
|- | |- | ||
| ______________________ | | ______________________ | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Voer artikel in|Voer artikel in]] | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Voer artikel in|Voer artikel in]] |
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Wijzig artikel |Wijzig artikel]] | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Wijzig artikel|Wijzig artikel]] |
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Verwijder artikel |Verwijder artikel]] | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Verwijder artikel|Verwijder artikel]] |
|- | |- | ||
| ______________________ | | ______________________ | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen menu Speciaal | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen menu Speciaal artikelonderhoud|Speciaal artikelonderhoud]] -> |
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Boek inventaris| Boek inventaris]] | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Boek inventaris|Boek inventaris]] |
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen menu Prijswijzigingen| Prijswijzigingen]] - | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen menu Prijswijzigingen|Prijswijzigingen]] -> |
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen menu Samengestelde artikelen | Samengestelde artikelen]] - | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen menu Samengestelde artikelen|Samengestelde artikelen]] -> |
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen menu Artikellijsten | Artikellijsten]] - | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen menu Artikellijsten|Artikellijsten]] -> |
|- | |- | ||
| ______________________ | | ______________________ | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen menu Groep/kleurtabel | Groep/kleurtabel]] - | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen menu Groep/kleurtabel|Groep/kleurtabel]] -> |
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen menu Doorboekmatrix | Doorboekmatrix]] - | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen menu Doorboekmatrix|Doorboekmatrix]] -> |
|- | |- | ||
| ______________________ | | ______________________ | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen menu Winkels | Winkels]] - | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen menu Winkels|Winkels]] -> |
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen menu Magazijnen | Magazijnen]] - | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen menu Magazijnen|Magazijnen]] -> |
|- | |- | ||
| ______________________ | | ______________________ | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Referentielijst |Referentielijst]] | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Referentielijst|Referentielijst]] |
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Rapportlijst |Rapportlijst]] | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Rapportlijst|Rapportlijst]] |
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Volledig overzicht |Volledig overzicht]] | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Volledig overzicht|Volledig overzicht]] |
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Voorraadoverzicht|Voorraadoverzicht]] | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Voorraadoverzicht|Voorraadoverzicht]] |
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Print etiketten|Print etiketten]] | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Print etiketten|Print etiketten]] |
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Inventarislijst| Inventarislijst]] | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Inventarislijst|Inventarislijst]] |
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Artikelsymbolen| Artikelsymbolen]] | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Artikelsymbolen|Artikelsymbolen]] |
|- | |- | ||
| − | |[[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Maak EAN-8 afbeeldingen| Maak EAN-8 afbeeldingen]] | + | | [[Handleiding Inkoper Kleding Artikelen opdracht Maak EAN-8 afbeeldingen|Maak EAN-8 afbeeldingen]] |
|} | |} | ||
| − | [[ | + | [[Category:Handleiding_Inkoper_Kleding]] |
Versie van 17 nov 2008 om 15:14
| Inkoper Kleding menu |
|---|
|
Home | Inkoper Archief Wijzig Leveranciers Artikelen Inkoop Speciaal |
Artikelen
| Zoek artikel op |
| ______________________ |
| Voer artikel in |
| Wijzig artikel |
| Verwijder artikel |
| ______________________ |
| Speciaal artikelonderhoud -> |
| Boek inventaris |
| Prijswijzigingen -> |
| Samengestelde artikelen -> |
| Artikellijsten -> |
| ______________________ |
| Groep/kleurtabel -> |
| Doorboekmatrix -> |
| ______________________ |
| Winkels -> |
| Magazijnen -> |
| ______________________ |
| Referentielijst |
| Rapportlijst |
| Volledig overzicht |
| Voorraadoverzicht |
| Print etiketten |
| Inventarislijst |
| Artikelsymbolen |
| Maak EAN-8 afbeeldingen |